‘Frizzante!’ is een programma vol bruisende Italiaanse barokmuziek uit het rijke strijkersrepertoire uit de 18e eeuw met muziek van Scarlatti, Storace, Albicastro, Vivaldi, Platti en Galuppi. De Scarlatti’s waren allebei in eerste instantie operacomponisten en dat kun je horen! Zoon Domenico concentreerde zich later in zijn leven helemaal op het clavecimbel. Een van zijn beroemdste stukken is de virtuoze ‘Kattenfuga’. Van Vivaldi staat zowel een spetterend vioolconcertje op het programma, alsook een fraai hoboconcert uit diens beroemde ‘Il Cimento dell’ Armonia e dell’Invenzione’.
Als een soort diplomaat bemiddelt Combattimento tussen tussen de historische uitvoeringspraktijk en de ‘mainstream’ klassieke muziekscène. Energiek, vurig en stijlbewust.
Schouwburg Cuijk is een eigentijds theater en ontmoetingscentrum in het Land van Cuijk en beschikt over diverse zalen, waaronder een middelgrote TheaterZaal, een vlakke vloer SchouwCafé, TheaterCafé, GrandCafé en Sociëteit. Deze ruimten bieden podium aan professionele- en amateurvoorstellingen en concerten, festivals, jazzmiddagen en lezingen.
Ook is Schouwburg Cuijk een uitermate geschikte locatie voor congressen, vergaderingen, presentaties, recepties en feesten.
Kortom: de perfecte plek voor een avond uit, een feest of bedrijfsevenement.