Karin Bloemen en band
-
za 4 okt ’2520:00Schouwburg CuijkGrote Zaal
Standaard Normaal € 32,50
In ‘Renaissance 2.0’ neemt La Bloemen ons mee naar de tijd van voor de computer, naar de jaren ’70, het tijdperk van vrijheid, creativiteit en natuurlijk geweldige muziek.
Met haar fantastische viermansband zorgt ze voor een inspirerende voorstelling, die het publiek wapent tegen de uitdagingen van deze tijd en met een grote glimlach op het gezicht weer terugvoert naar de 21ste eeuw.
Credits
concept: Karin Bloemen en Marnix Busstra | regie: Marnix Busstra | zang: Karin Bloemen | gitaar: Marnix Busstra | keyboards: Berthil Busstra | bas: Norbert Sollewijn Gelpke | drums: Mark Stoop
Van onze gasten
Over Karin Bloemen (mei 2022):
‘Heerlijk hoe zij bekende nummers vertolkt. Mooie combi van goede zang, humor en typetjes, uniek in Nederland’
‘Fantastisch optreden van Karin Bloemen’
‘Het was een leuke gevarieerde voorstelling. Heerlijk’
Nog meer genieten
Kom ook eens lekker eten in ons gezellige Fraterhuis of verwen jezelf met een VIP-arrangement. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces.