LOUIS en BiblioPlus vieren Internationale Vrouwendag

Zondag 8 maart presenteren LOUIS en BiblioPlus een speciaal programma voor Internationale Vrouwendag in Schouwburg Cuijk. Voorafgaand aan de voorstelling van musicalster Pia Douwes treden verschillende vrouwelijke artiesten op in de Foyer. Dit programma is gratis toegankelijk. 

“Onze musicalgroep Stella heeft speciaal voor deze dag een presentatie gemaakt over feminisme”, vertelt Colette Ermers, coördinator van LOUIS. “Het verhaal komt echt vanuit de meiden zelf. Samen met hun docent Daphne Croese hebben ze hun eigen ervaringen verwerkt in een korte voorstelling, getiteld ‘Aan de Voorlijn’. Ze gaan deze opvoeren op de grote trap in de Foyer van de schouwburg. Het wordt heel bijzonder!”

Vrouwelijke artiesten
In samenwerking met BiblioPlus is het programma verder aangevuld, vertelt Colette. “We hebben singer-songwriter Jori van Gemert gevraagd om op te treden, de bibliotheek heeft spoken word-artist Britt van Baaren uitgenodigd en ze richten een expositie in met schilderijen van de lokale kunstenares Jette Kuiper.”

Het is de eerste keer dat het kunstencentrum een programma rondom Internationale Vrouwendag maakt. Colette roept iedereen op om te komen kijken. “Het wordt echt een leuk programma met musical, poëzie, muziek en beeldende kunst. Een mooie manier om samen stil te staan bij deze bijzondere dag.” 

Het programma op Internationale Vrouwendag duurt van 18.00 tot 19.00 uur in Schouwburg Cuijk en is gratis te bezoeken. Voor de voorstelling van Pia Douwes is een ticket nodig, verkrijgbaar op schouwburgcuijk.nl 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje