Martien Mourits

Marijke Vos

Boek & Praat
zo 4 jan ’26 15:00
zo 4 jan ’26
15:00
  • zo 4 jan ’26
    15:00
    Schouwburg Cuijk
    Kleine Zaal
    Vanaf do 22 mei ’25 13:30
  • Inclusief consumptie

Verhalen, dat is waar het in Marijkes leven om draait. Ze studeerde af als sociaal pedagogisch hulpverlener en werkte jaren in de psychiatrie en hulpverlening, waar ze ontelbaar veel mensen ontmoette met een bijzonder verhaal. Nu schrijft ze haar eigen verhalen in de vorm van romans.

In 2017 ging haar langgekoesterde droom in vervulling: een contract bij een uitgever. Van haar hand verschenen de romans : Ik pleit voor jou!,  Wedden dat ik blijf.  Eens in je leven. en Als ik jou was. Ook schreef ze vier historische romans:  Edwards Keuze, Daniels Belofte en James’ Geheim uit de Ridgewood Hall Trilogie. 

Naast het schrijven van romans houdt ze zich bezig met vertalen en schrijfcoaching voor de Online Schrijfschool waar ze een online cursus feelgood-schrijven geeft. 

Nog meer genieten

Kom ook eens lekker eten in ons gezellige Fraterhuis of verwen jezelf met een VIP-arrangement. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces. 

 

Lees Meer