Max van den Burg

Tijd voor Max
wo 5 nov ’25 20:00
wo 5 nov ’25
20:00
  • wo 5 nov ’25
    20:00
    Schouwburg Cuijk
    Grote Zaal
    Vanaf do 22 mei ’25 13:30
  • Inclusief consumptie, pauze nog niet bekend

Max van den Burg maakt meesterlijke imitaties van tv-programma’s als ‘B&B Vol Liefde’ en ‘MAFS’. Op sociale media is Max een groot succes, live op het theaterpodium is hij al jaren op zijn állerbest. 

Met absurde verhalen, rake types en maffe muzikale parodieën vraagt de cabaretier zich af waar zijn succes op sociale media nu eigenlijk toe leidt. Hoe vind je tegenwoordig met al die schermpjes om je heen nog tijd voor jezelf? 

Dus berg je smartphone maar even op. Het is nú ‘Tijd voor Max’. ‘Max schoffelt heerlijk in een politiek correcte wereld.’ (De Stentor)  

Nog meer genieten

Kom ook eens lekker eten in ons gezellige Fraterhuis of verwen jezelf met een VIP-arrangement. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces. 

 

Lees Meer