Je bent 40, de stad uit, getrouwd en hebt kinderen en roept dat het leven gevierd moet worden. Wat doe je? Blijf je tot 4u ’s nachts in de kroeg hangen of ga je je prioriteiten anders stellen? Vallen deze twee werelden te combineren? ? Johnny gaat de theaters in met verhalen en leuke anekdotes over zijn familie, goede doelen en zijn rock & roll leven.
Dit alles onder begeleiding van een fantastische band onder leiding van Julian, met bekende covers, maar ook nieuwe zelfgeschreven nummers.
Waar is de Mol?! Nou, hier is de Mol!
Schouwburg Cuijk is een eigentijds theater en ontmoetingscentrum in het Land van Cuijk en beschikt over diverse zalen, waaronder een middelgrote TheaterZaal, een vlakke vloer SchouwCafé, TheaterCafé, GrandCafé en Sociëteit. Deze ruimten bieden podium aan professionele- en amateurvoorstellingen en concerten, festivals, jazzmiddagen en lezingen.
Ook is Schouwburg Cuijk een uitermate geschikte locatie voor congressen, vergaderingen, presentaties, recepties en feesten.
Kortom: de perfecte plek voor een avond uit, een feest of bedrijfsevenement.