Guido Weijers komt met oudejaarsconference
CUIJK – De eerste grote naam van het nieuwe theaterseizoen is bekend. Donderdag 8 oktober staat cabaretier Guido Weijers twee keer in onze schouwburg met een try-out van zijn Oudejaarsconference 2020. Er zijn voorstellingen om 19.30 en 21.30 uur. De kaartverkoop start maandag 22 juni.
De Oudejaarsconference 2020 van Guido Wijers belooft een avond met gitzwarte humor en intelligente grappen te worden. Aan materiaal heeft Weijers geen gebrek. Het jaar begon met een reusachtige fik aan de andere kant van de wereld, terwijl hier de wereld stilviel vanwege een ‘virusje’.
Gelukkig is Guido Weijers terug om ons een keiharde lachspiegel voor te houden. Puur en zonder filter. Het wordt de tiende keer dat Weijers het jaar op scherpe wijze bespreekt. Ook in 2017 speelde hij een try-out in Cuijk.