Buysse & Joosten
-
vr 2 apr ’2720:30Schouwburg CuijkKleine Zaal
Standaard Normaal € 22,50
Tijdens de opening van een nieuwe kinderspeeltuin komt een jongetje van zeven ongelukkig ten val. De betrokken partijen lijken het voorval snel van zich af te schudden, tot blijkt dat het jongetje gered kan worden door één van hen. Wie neemt zijn verantwoordelijkheid?
Artistieke vrijheid
De kunstenaar is in naam van de artistieke vrijheid totaal voorbijgegaan aan de gebruiksvriendelijkheid van het speelobject. De gemeenteambtenaar is vooral met crypto en spieren bezig.
De stagiair heeft het over zijn potentie en zijn Cito-score. De eventmanager – de enige vrouw in het gezelschap – wordt aangesproken op haar ontbrekende moederinstinct. Ondertussen tikt de tijd door.
Tijdgeestsatire
Buysse & Joosten timmeren aan de weg met zoals de Volkskrant het omschreef, ‘lekker uitgesproken, snedige tijdgeestsatires, waarin de pretentieuze, welbespraakte wannabe-intellectueel het regelmatig moet ontgelden.’
Credits
concept en tekst: Emma Buysse en Luna Joosten | regie: Luna Joosten | spel: Emma Buysse, Benjamin Moen, Fjodor Jozefzoon en Thom Meester | scenografie: Scott Robin Jun | lichtontwerp: Bogi Bakker | kostuums: Gina van Os | muziekontwerp: David Westera
Nog meer genieten
Kom ook eens lekker eten in ons gezellige Fraterhuis of verwen jezelf met een VIP-arrangement. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces.