Roos Schlikker

Boek & Praat
zo 2 nov ’25 15:00
zo 2 nov ’25
15:00
  • zo 2 nov ’25
    15:00
    Schouwburg Cuijk
    Kleine Zaal
    Vanaf do 22 mei ’25 13:30

Roos Schlikker schrijft boeken, reportages, artikelen, columns en scenario's. Hartverscheurend, grappig, boos, verdrietig of cynisch, bij Roos kan het vele kanten op.

Tegenwoordig heeft ze een populaire column in het Parool en is daarnaast columnist van onder andere LINDA, Intermediair, Kek Mama en Libelle. In haar columns schrijft ze over het leven van alledag, maar ook over politiek en psychiatrie.

Met een moeder die aan een bipolaire stoornis lijdt ziet Roos het als haar missie om op persoonlijke wijze aandacht te vragen voor depressie en psychiatrische aandoeningen. Ook zette zij de registratie van doodgeboren kinderen op de politieke kaart.

Onderdeel van

Boek & Praat
Bij de Boek & Praat ontmoet je je favoriete schrijver. Luister naar een interview, stel je vragen en laat na afloop een boek signeren bij de stand van de Readshop. Eric Reijnen Rutten (journalist De Gelderlander) is de vaste interviewer en huismuzikant Collin Hoeve verzorgt een heel speciale muzikale omlijsting.

Leden van BiblioPlus krijgen korting. Informeer hiernaar bij je eigen bibliotheek. Bij binnenkomst kan om je bibliotheekpas gevraagd worden. 

Nog meer genieten

Kom ook eens lekker eten in ons gezellige Fraterhuis of verwen jezelf met een VIP-arrangement. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces. 

 

Lees Meer